Vzdelávanie pre pedagóga - Atestácia pre materské školy

Vzdelávanie pre pedagóga - Atestácia pre materské školy je určená pre všetkých paedagógov, ktorí sa chcú svedomito pripraviť na proces atestácie. Lektorkou odborných informácií je PaedDr. Darina Výbohová, PhD. Pravidelne i formou hodinových webinárov vysvetľuje, čo vás pri procese atestácie čaká.

Staňte sa jedným z 500 spokojných užívateľov!

Vzdelávanie pre pedagóga - Atestácia pre materské školy

Odborný výklad k problematike atestácie formou odborných textov

Články k aktuálnemu dianiu v legislatíve

Denne aktualizované právne predpisy

Certifikát celoživotného vzdelávania - po úspešnom absolvovaní záverečného testu

NADŠTANDARDNÉ SLUŽBY K PREDPLATNÉMU
Bezplatný odpovedný servis
Webináre otázok a odpovedí
Videosemináre

O tomto produkte

Skúste si pozrieť ukážku z videa - Príprava na atestáciu - atestačné portfólio v roku 2021.

Ak chcete zistiť o odbornom portáli Vzdelávanie pre pedagóga - Atestácia pre materské školy viac, rozkliknite si nižšie umiestnené odkazy, kde sú vlastnosti vysvetlené podrobnejšie.

• Atestácia pre materské školy

Odborný portál je zdroj informácií a vzdelávania pre vaše atestačné konanie na úrovni materskej školy. Portál je určený všetkým, ktorí sa chcú o problematike atestačného konania dozvedieť viac.

Odborný portál okrem iného umožňuje účasť aj na pravidelných webinároch otázok a odpovedí, ktoré sa týkajú atestačného konania.

• Obsah
    • Atestácia – základné legislatívne ustanovenia
    • Profesijný rozvoj
    • Gradácia úrovne kompetencií v kariérových stupňoch
    • Profesijné štandardy
    • Atestačné portfólio
    • Posúdenie atestačného portfólia
    • Atestačná skúška
    • Záverečný test na získanie certifikátu

Čo získate ako predplatiteľ odborného portálu:

• Pravidelné webináre otázok a odpovedí na tému atestácií
    • Videosemináre z oblasti atestačného konania a legislatívneho diania v problematike školstva

Aký modul vybrať?

Prehľad modulov

* Ceny sú uvedené bez DPH v platnej výške. Možno zakúpiť iba ročné predplatné.

Želáte si kontaktovať nás?

Input:

Mám záujem:

Vyplňte prosím nasledujúci formulár, čo najskôr Vás budeme kontaktovať za účelom dohodnutia multilicencie, testovania či zodpovedania Vašej otázky:

Multilicencia

Na získanie možnosti bezplatného testovania je nutné vyplniť správne kontaktný telefón a Váš email.

Na Vami uvedený telefón Vás budeme kontaktovať najneskôr do druhého pracovného dňa, aby sme s Vami dohodli Vami preferovaný termín začiatku testovania ako aj Vami vybraný modul, ktorý chcete otestovať.

Na Vami uvedený email Vám potom pošleme vygenerované prístupové testovacie prístupy.

Bez overenia správnosti Vášho telefónu a emailu teda nie je možné požadované testovanie poskytnúť. Ďakujeme za pochopenie.

Napíšte Vašu otázku
Vaše údaje